Współczesne lustra łazienkowe

W zakresie wyposażenia łazienek, analogicznie jak w odniesieniu do całości mieszkania, panuje obecnie różnorodność stylów począwszy od konwencji retro, poprzez styl amerykański czy orientalny, po nowoczesny minimalizm.

Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń, tak i w ...

Czytaj więcej

Oryginalne baterie prysznicowe

Wygląd łazienki zależy nie tylko od jej głównych elementów, takich jak kolor i faktura płytek, czy też dobór mebli łazienkowych. Czasami o efekcie końcowym świadczą detale, takie jak dekoracje, czy chociażby baterie prysznicowe.
 
Stare powiedzenie mówi, że diabeł tkwi w ...

Czytaj więcej

Jaką baterię podtynkową wybrać?

Jeżeli chcesz, aby twoja łazienka wyglądała naprawdę gustownie i elegancko powinieneś zdecydować się na użycie baterii podtynkowych. Takie baterie podtynkowe ukryte są pod ścianą, dzięki czemu są niewidoczne, a tym samym nie psują całego wystroju pomieszczenia. ...

Czytaj więcej

Płytki nawiązujące do naturalnych skał i kamieni - płytki Imola

płytki łazienkowe

Płytki ścienne oraz podłogowe, których wygląd zewnętrzny imituje prawdziwe kamienie i minerały od lat cieszą się niezmiennym powodzeniem. Są to płytki, które w bardzo naturalny sposób pozwalają nam stworzyć przytulną i estetyczną atmosferę w łazience.

Imitacja ...

Czytaj więcej

Kolorowe płytki Loft na ściany łazienek

płytki łazienkowe

Płytki ceramiczne do łazienek występują w rozmaitych odmianach i stylizacjach. Niektóre łazienki wprost szokują swoim przepychem, dlatego wiele osób poszukuje czegoś zupełnie odwrotnego - łazienki prostej, estetycznej i jednolitej. Często mamy również do czynienia z ...

Czytaj więcej
 
121314151617181920