Aranżacja oświetlenia wnętrza?>

Oświetlenie potrafi zmienić charakter każdego wnętrza. Wybierając odpowiednie modele lamp, należy je dopasować nie tylko pod względem estetycznym, ale też wziąć pod uwagę charakter pomieszczenia, gdyż inny rodzaj światła jest potrzebny w sypialni, inny w gabinecie, a jeszcze inaczej zaaranżujemy przestrzeń biurową.

Lampy od Spot Light producent to nowoczesne oświetlenie, dzięki któremu można zaaranżować każde wnętrze. Marka bazuje na europejskich komponentach, certyfikowanym drewnie brzozowym, bukowym, dębowym i ekologicznych bejcach oraz lakierach.

Lampy mają prostą konstrukcję i dzięki temu pasują zarówno do wnętrz bardziej ekstrawaganckich, jak i klasycznych, prostych. Dostępne są modele stojące, podsufitowe, stołowe, wiszące, oczka i lampy podłogowe.

Spotlight lampy kryształowe


Poza prostymi, klasycznymi modelami, Spot Light, producent posiada w ofercie kryształowe żyrandole, które są wykonane z kaskadowo zawieszonych, małych kryształków. Dzięki takiej konstrukcji uzyskano efektowne gry światła i cienia.

Kryształowe żyrandole świetnie się wpisują w aranżacje przestrzeni komercyjnych. Tego typu oświetlenie pasuje także do sypialni i salonów. Spotlight lampy kryształowe to nowość, nad którą firma od niedawna pracuje.

Linia egzotyczna


Lampy z serii Pantera, to linia, która wprowadza do wnętrz afrykański charakter. Lampy posiadają duże klosze z nadrukowanymi cętkami lamparta. Posiadają prostą konstrukcję. Pasują do aranżacji w stylu boho i mogą być elementem dekoracyjnym w stylu klasycznym.

Lampy z linii Pantera są dostępne w wersji stołowej oraz podłogowej. Posiadają czarny stelaż i z pewnością nadadzą egzotyczny charakter wnętrzom zaaranżowanym w sposób nietypowy.

Lampy w lamparcie cętki mogą spodobać się też dzieciom i wpisać się w ciekawe wystroje pokojów dla młodzieży.

Tags: