Płytki Tagina - tradycja i nowoczesność?>

Płytki Tagina cenione są przede wszystkim za stosunkową dużą ilość różnego rodzaju wzorów oraz wyśmienitą jakość wykonania. Marka słynie między innymi z tradycyjnych sposobów produkcji, które nadają jej produktom najwyższą trwałość i bardzo dużą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Oprócz rozwiązań bardzo tradycyjnych, w pokaźnym asortymencie płytek Tagina znajdują się również nietuzinkowe i niepowtarzalne posadzki mozaikowe, które imponują zarówno stylem, jak i bardzo wysoką jakością wykonania.

Płytki Tagina to nowatorskie rozwiązania do niemal każdego wnętrza - do nowoczesnej kuchni, do tradycyjnego salonu, romantycznej sypialni, a nawet na taras czy do holu. Dzięki szerokiemu zastosowaniu są bardzo popularne wśród Klientów w każdym przedziale wiekowym i o bardzo zróżnicowanych gustach. Bez wątpienia płytki zapewnią możliwość stworzenia wspaniałych i niepowtarzalnych aranżacji zarówno w domu, jak i w biurze czy nawet we wnętrzach użyteczności publicznej.

Dzięki zgranemu połączeniu nowoczesnych jak i tradycyjnych technik produkcyjnych z cenioną estetyką produktów sprawia, że płytki dostępne są w różnych wersjach - klasycznej lub nowoczesnej, a nawet rustykalnej i modernistycznej. Tego typu rozwiązania wykorzystywane i na podłogach i na ścianach.
Tags: