Jakie barwy światła wybrać do małego mieszkania??>

Zdecydowanie się na sposób oświetlenia mieszkania wcale nie jest takie oczywiste. W dzisiejszych czasach technologia pozwala na takie wykorzystanie oświetlenia, by było ono maksymalnie funkcjonalne, użyteczne i pięknie się prezentowało. Rynek oświetleniowy jest tak bogaty, że warto najpierw zastanowić się czego oczekujemy od oświetlenia, a w ten sposób łatwiej zadecydujemy, jaki typ lamp sprawdzi się w naszym mieszkaniu bądź biurze.


Sztuczki dla małych mieszkań


Przed najtrudniejszym wyborem stoją osoby zamieszkujące małe mieszkania i kawalerki. Posiadając niewielkie pomieszczenia warto pomyśleć o oświetleniu, które optycznie je powiększy. Aq form oświetlenie stawia na minimalizm, który wpasowuje się w nowoczesny, modernistyczny design tak dziś popularny i nie bez powodu, ponieważ przyczynia się on właśnie do uzyskania efektu dużej przestrzeni. W małym salonie połączonym z aneksem kuchennym świetnie sprawdzi się trick powieszenia lampy nad stołem. Doda to charakteru, a jednocześnie zapewni mieszkaniu ciepły klimat. Świetnie prezentuje się również oświetlenie usytuowane za telewizorem. W ten sposób nie będzie się odbijało od ekranu i zapewni komfortowe oglądanie ulubionych filmów czy seriali. Aqform lampy są bardzo funkcjonalne - przejdź, ponieważ można zdecydować się na barwę i moc światła dobraną do indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy, że zimne oświetlenie może optycznie powiększyć pomieszczenie, jednak to ciepłe barwy światła nadają pomieszczeniu przytulności.


Zimne czy ciepłe barwy światła, które wybrać?


Przy małych mieszkaniach najlepiej sprawdzi się oświetlenie z zimną barwą. Nie oznacza to jednak, że wszystkie lampy właśnie takie powinny być. Idealnym balansem będzie tutaj zastosowanie w głównej mierze światła zimnego, ale dodanie kilku mniejszych lampek dających światło w kolorze ciepłym. Dlatego właśnie warto zdecydować się na przykład na aqform lampa i dobrać do każdej lampy idealną dla nas barwę światła.

Tags: