Urządzamy łazienkę - płytki hiszpańskie czy to dobry wybór??>

Łazienka jest miejscem szczególnym, spędzamy w niej sporo czasu, przeważnie większość z nas przygotowuje się w niej do wyjścia z domu. Warto zatem, aby była pomieszczeniem praktycznym, ale również eleganckim. Ważnym elementem w aranżacji łazienki są płytki. Jakie wybrać?

Płytki ceramiczne - nadal najpopularniejsze

Jednym z najpopularniejszych materiałów, jaki wykorzystuje się w łazienkach w dalszym ciągu są płytki ceramiczne, dorby wybór jest tutaj. Wybór jest ogromny, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z dopasowaniem wzoru czy koloru do swoich potrzeb oraz planu aranżacyjnego. Choć w dalszym ciągu większość z nas wybiera płytki w jednolitych kolorach o gładkiej fakturze, to warto pójść o krok dalej i zastanowić się nad zastosowaniem ciekawego wzornictwa.

Niepowtarzalne płytki venis

Płytki venis cieszą się obecnie dość dużym zainteresowaniem, ta marka wykonuje płytki w ciekawych wzorach i kolorach. Mają bardzo duży wybór kolorystyczny, niekiedy można być zaskoczonym proponowanymi wzorami. Można wybierać spośród płytek z motywem kwiatowym, geometrycznym i nie tylko. Bez większych problemów można dopasować płytki łazienkowe do swoich wymagań aranżacyjnych. Coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie do łazienki nieco innego klimatu, warto stawiać na ciekawsze aranżacje, nikt nie powiedział, że łazienka musi być nudna i zachowawcza.

Nie każdy lubi oryginalne rozwiązania aranżacyjne, ale bez wątpienia zastosowanie płytek w takich niepowtarzalnych wzorach jest czymś ciekawym, godnym rozważenia. Łazienka powinna podobać się przede wszystkim jej użytkownikom, to jest najważniejsza kwestia i trzeba mieć to na uwadze.
Tags: