Czy warto założyć kinkiet do łazienki??>

Łazienka jest jednym z pomieszczeń, w których zależy nam nie tylko na funkcjonalności, ale i na estetycznym wyglądzie. W łazience chcemy bowiem zrelaksować się po ciężkim dniu, ukoić ból mięśni czy też bez przeszkód poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Aby tak mogło być, musimy posiadać w łazience dobre źródło światła – nie może być ono ani za silne, ani za słabe. W pomieszczeniu tym doskonale sprawdzają się więc kinkiety.

Zwykle zaleca się montowanie kinkietów w łazience w okolicy lustra. Nie musi to być jednak regułą, gdyż małe lampki ścienne można również umieścić w innych częściach tego pomieszczenia. W przypadku dużych łazienek sprawdzają się one także w okolicy wanny, gdy chcemy wziąć gorącą kąpiel i przeczytać przy tym książkę. Lampy ścienne oparte na taśmach LED z Białegostoku wokół lustra są natomiast niezastąpione, gdy chcemy wykonać makijaż lub ogolić twarz.

Z kinkietów można korzystać zarówno bez montowania innych lamp łazienkowych, jak i używać ich w połączeniu z lampami sufitowymi czy plafonami. Sprawdzają się one doskonale w obu przypadkach. Warto więc je zakładać w łazienkach bez względu na wielkość pomieszczenia oraz sposób jego użytkowania. Trzeba jednak pamiętać, że dobierając lampy tego typu, należy sprawdzić, czy dany model może być montowany w łazience – jeśli tak nie będzie, może on szybko ulec zawilgoceniu i przepalić się.
Tags: