Kiedy i dlaczego warto pokryć ścianę płytkami ściennymi??>

Urządzenie funkcjonalnego mieszkania to nie lada wzywanie. Jeżeli chcemy, żeby mieszkanie dobrze nam służyło i nie wymagało ciągłych remontów, musimy postawić na jakość i zastosować rozwiązania odpowiednie do typu pomieszczenia. W łazience i w kuchni, które narażone są na kontakt z wilgocią, warto jest zastosować płytki ścienne, które ochronią ściany przed niszczącym wpływem wody.

Płytki ścienne – estetyczne i praktyczne rozwiązanie do każdego mieszkania
decydując się na pokrycie ścian płytkami, możemy być pewni, ze będziemy z tej decyzji zadowoleni. Dzięki płytkom ściennym ściana nad zlewem czy wokół wanny nie ulegnie zniszczeniu, a my nie będziemy się martwić, że chlapnęliśmy na nią wodę. Co więcej, płytki będą łatwe w czyszczeniu – jeśli otwierając słoik z sosem, zdarzy nam się, że ten pryśnie na ścianę w kuchni, wystarczy, że przetrzemy ja wilgotną ściereczką.

Płytki ścienne dostępne są w najróżniejszych kolorach i wzorach. Możemy również przebierać w wielkościach. W sklepach dostępne są zarówno duże płyty jak i małe płytki, z których stworzyć możemy ciekawą mozaikę. Dobrze dobrane płytki wysokiej jakości będą nie tylko praktycznym zabezpieczeniem ściany, ale również ciekawym elementem dekoracyjnym.
Tags: