Płytki z kolekcji Colonial?>

Płytki Colonial to znana i chętnie kupowana kolekcja Ceramiki Gres. Kolekcja zawiera glazurę utrzymaną w stylu płytek imitujących drewno. Ze względu na swój uniwersalny charakter, płytki pasują zarówno do pomieszczeń utrzymanych w jasnej jak i w  ciemnej tonacji. W obrębie kolekcji możemy nie tylko wybrać wyrazisty, wspaniale zaprojektowany drewniany wzór płytek, ale i wybrać odpowiednią dla naszego pomieszczenia kolorystykę samego gresu. W obrębie kolekcji płytek Colonial znajdziemy takie kolory jak wenge, umbra, brąz oraz krem.

Ciekawa alternatywa dla tradycyjnego wzornictwa
Glazura imitująca strukturę drewna jest obecnie bardzo modna, dzięki takim płytkom możemy nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Tego rodzaju glazurę obecnie kładzie się w salonach, kuchniach, łazienkach, na klatkach schodowych, a nawet w sypialniach- właściwie niemalże wszędzie. Płytki są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Dlaczego warto zdecydować się na imitację drewna?
Przede wszystkim taka glazura sprawdzi się w tych pomieszczeniach, gdzie bardzo chcielibyśmy wprowadzić drewno, ale ze względów praktycznych nie możemy tego zrobić- w kuchni czy też w łazience, gdzie podłoga często ma kontakt z wodą.

Tags: