Niedrogie meble łazienkowe?>

Najszybszym sposobem na radykalną zmianę wystroju łazienki jest zakup nowych mebli. Czasem jednak budżet jest niewielki, a zmiana naprawdę przydałaby się w mieszkaniu. Co wówczas zrobić? Rozwiązaniem dylematu będą tanie meble łazienkowe, które dostępne są w zróżnicowanej gamie kształtów i kolorów. Zarówno właściciele dużych jak i niewielkich łazienek znajdą coś dla siebie.

Większe przestrzenie wypełnić można z wykorzystaniem podwieszanych szafek, warto również rozważyć zastosowanie podwójnej umywalki i pasującej pod nią bazy. W mniejszych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się wąskie i wysokie szafki, które pozwolą optymalnie zagospodarować dostępne miejsce.

Bardzo modne ostatnio są drewnopodobne płytki ceramiczne. Świetne ich uzupełnienie i kontynuację ich stylu uzyskamy dzięki zakupowi fornirowanych tanich mebli łazienkowych. Sprawią one, że nawet niewielka łazienka przypominać będzie salon kąpielowy i kojarzyć się z odrobiną luksusu. Doskonałe ich uzupełnienie stanowić będą dobrane kolorystycznie modne kosze wiklinowe wyściełane materiałem kolorystycznie dobranych do kafli ściennych lub dywaników podłogowych. Dzięki odświeżeniu wystroju łazienka szybko zyska nowe atrakcyjne oblicze.
Tags: