Gardenia Orchidea i inne ładne nazwy?>

Minęły już czasy, kiedy ładna, zachodnia nazwa była czymś zupełnie wystarczającym, by zdobyć w naszym kraju klientów. Jedną z takich firm, która na początku zdobywała klientelę właśnie w ten sposób, była i jest Gardenia Orchidea, jeden z włoskich producentów płytek ceramicznych. Dzisiaj raczej odchodzimy od kupowania przedmiotów, które mają zbyt wymyślne nazwy, ponieważ dawno zauważyliśmy, że często ładna nazwa nie idzie w parze z jakością, z firmą Gardenia Orchidea jest jednak inaczej.

Z takim podejściem należy uważać, ponieważ Gardenia Orchidea jest jedną z marek, która istnieje na rynku od ponad pół wieku. Gardenia Orchidea pochodzi z Włoch, tak jak wiele innych równie wymyślnych marek. Powstawała w czasach, kiedy właśnie takie nazewnictwo było najbardziej popularne i w związku z tym, że firma uzyskała naprawdę potężną reputację i gigantyczny kredyt zaufania, logo zdobiące jej produkty nie było zmieniane od dziesięcioleci.

Wniosek z tego jest bardzo prosty i zwyczajnie przed zakupem płytek ceramicznych trzeba zainteresować się trochę, skąd pochodzi dana firma i jaki ma dorobek w branży. Większość włoskich starych producentów wcale nie jest duża, ale posiada bogatą historię, której można spokojnie zaufać.
Tags: