Płytki nawiązujące do naturalnych skał i kamieni - płytki Imola?>

płytki łazienkowe

Płytki ścienne oraz podłogowe, których wygląd zewnętrzny imituje prawdziwe kamienie i minerały od lat cieszą się niezmiennym powodzeniem. Są to płytki, które w bardzo naturalny sposób pozwalają nam stworzyć przytulną i estetyczną atmosferę w łazience.

Imitacja naturalnej faktury skał, kamieni oraz minerałów jest bardzo popularnym zabiegiem designerskim. Wiele firm produkujących płytki oraz mozaiki do łazienki stara się tworzyć produkty oparte właśnie o te naturalne wzory. Przykładem mogą być tutaj płytki Imola, czyli seria płytek ściennych i podłogowych stworzona przez firmę HALCON.

HALCON to kolejny hiszpański producent płytek łazienkowych, który cieszy się sporym powodzeniem również w naszym kraju. Płytki Imola cechują się charakterystyczną, spokojną kolorystyką, gdzie dominują przede wszystkim odcienie żółci i beżu. Bardzo dobrze oddane zostały faktury płytek, płytki zostały również wzbogacone o wysoki połysk, co również w przypadku elementów wystroju łazienki odgrywa duże znaczenie.

Płytki Imola są również stosunkowo tanie, za paczkę płytek podłogowych Imola (1,62 m2) zapłacimy około 90-100 złotych, zaś koszt płytek ściennych to około 110-130 złotych za 1,33 m2 powierzchni. Jest to więc nie tylko estetyczne oraz ciekawe wizualnie rozwiązanie, ale również rozwiązanie dość ekonomiczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny innych płytek hiszpańskich producentów.