Kolorowe płytki Loft na ściany łazienek?>

płytki łazienkowe

Płytki ceramiczne do łazienek występują w rozmaitych odmianach i stylizacjach. Niektóre łazienki wprost szokują swoim przepychem, dlatego wiele osób poszukuje czegoś zupełnie odwrotnego - łazienki prostej, estetycznej i jednolitej. Często mamy również do czynienia z eksperymentowaniem z kolorami płytek zamiast szukania płytek dekoracyjnych o jakichś wyjątkowych czy bogatych zdobieniach.

Przykładem płytek, które idealnie nadadzą się do kolorystycznych eksperymentów są płytki Loft. Jest to rodzina płytek, która charakteryzuje się niezwykle szeroką paletą dostępnych kolorów. Płytki Loft są małe i proste (ich wymiary to 10 x 30 centymetrów), jednak jeśli chodzi o kolory wybór mamy ogromny.

Znajdziemy tu nie tylko łagodne, spokojne barwy, ale również płytki w dużo bardziej intensywnych, żywych kolorach. Możemy swobodnie układać kilka różnych kolorów, a nawet odcieni kolorów płytek Loft w naszej łazience, dzięki czemu możemy uzyskać “tęczowe” lub mozaikowe efekty. Oczywiście jest to propozycja dla osób oryginalnych i odważnych, jednak takie różne warstwy różnokolorowych płytek mogą prezentować się bardzo ciekawie.

Oczywiście bezpieczną alternatywą jest wyłożenie ścian jednym kolorem płytek, dzięki czemu wygląd łazienki będzie znacznie bardziej jednolity i spójny. Jak widzimy, możliwości aranżacji naszej łazienki są bardzo duże i jeśli nie chcemy używać płytek ozdobnych możemy ozdobić ściany na inne sposoby, nie mniej interesujące.