Nowoczesne Płytki Podłogowe ?>

Płytki podłogowe

Płytki w naszej łazience to konkretny i świadomy wybór. Sami musimy zadecydować jakie płytki podłogowe do łazienki powinniśmy zastosować. Wybór ten powinien być uzależniony od tego jak często korzystamy z danego pomieszczenia.
 
 Jeśli wybrany przez nas materiał ma trafić tylko do łazienki to warto sprawdzić czy wybrane przez nas płytki posiadają nasiąkliwość wodną. Jeśli kupujemy płytki przeznaczone do wykorzystania ich jako materiał podłogowy to powinniśmy wybrać grupę I. Nasiąkliwość w przypadku nowoczesnych materiałów nie powinna wynosić więcej niż 10 %. Następnym parametrem na jaki musimy zwrócić uwagę przy zakupie jest twardość materiału, która mierzona jest za pomocą skali Mohsa. Im twardszy materiał tym mniejsze ryzyko przypadkowego uszkodzenia mechanicznego. Najlepiej wyglądająca łazienka wygląda prawidłowo, jeśli jesteśmy w stanie zastosować odpowiednie mozaiki.
 
 W tym wypadku mozaiki szklane wpływają pozytywnie na wygląd całego pomieszczenia. Jeśli dobrze dopracujemy kolorystykę to całe pomieszczenie będzie wyglądać bardzo nowatorsko.